Убедително представяне за юношите в Стара Загора

Убедително-представяне-за-юношите-в-Стара-ЗагораС победа и загуба се прибраха юношите до 16 год. от Стара Загора, където изиграха 2 срещи в кръг 2 на І-Дивизия ИЗТОК в зона Загоре и Мизия. Домакин на кръга бе Берое, като той се проведе тази неделя (28-ми ноември) в старозагорската зала "Общинска".

Юношите, водени от Станислав Балъков отстъпиха с минимална разлика (69:70) на домакина Берое след неубедително първо полувреме (19:31), и 31:18 в последната четвърт, което обаче не бе достатъчно за успех.
Във втората среща за деня Етър 49 се справи с плевенския Спартак след 56:73.

Всички резултати от кръга:
09:00 Берое - Сливен 2010 92:36
10:45 Спартак Плевен - Чардафон 62:42
12:30 Берое - Етър 49 70:69
14:15 Сливен 2010 - Чардафон 64:60
16:00 Етър 49 - Спартак Плевен 56:73

Етър 49 вече заема втора позиция в класирането с 3 победи, 1 загуба и 7 точки. Лидер е Берое Стара Загора.

Всички мачове могат да бъдат гледани на tv.basketball.bg и в канала на БФ Баскетбол в You Tube.

ПРОГРАМА, РЕЗУЛТАТИ и КЛАСИРАНЕ Юноши до 16 год. | І-Дивизия ИЗТОК в зона Загоре и Мизия