УдарникЪ отстъпи на Зограф Трявна в оспорван мач (49:53)

УдарникЪ-отстъпи-на-Зограф-Трявна-в-оспорван-мач-49-53Отборът на УдарникЪ записа загуба срещу Зограф Трявна (49:53) в оспорван мач от 14-ия кръг в ББЛ Б група - Център, провел се изминалата събота (21.01) в зала Ивайло, Велико Търново. Тимът, воден от Ивайло Стоименов, водеше в резултата до последната четвърт, но силната игра на тревненци в последните минути им донесе победата. За търновци най-резултатен бе Ивайло Александров с 11 точки, който също така добави и 11 борби към актива си. За гостите Стефан Иванов отбеляза 15т. В другия мач от кръга тимът на Дрийм тийм Троян победи Гочита (77:54) и остава начело в класирането. Както вече стана ясно, отборът на Предаторс спря участието си в първенството и така Локомотив Горна Оряховица Б спечели служебно (20:0) срещата помежду им, която беше предвидена по график.

Следващият мач за младите етърци е на 28.01 в Троян, срещу Локомотив Горна Оряховица Б.