УдарникЪ не успя да спре победната серия на Дрийм тийм Троян

УдарникЪ-не-успя-да-спре-победната-серия-на-Дрийм-тийм-ТроянМладият отбор на УдарникЪ не успя да спре победната серия на троянския отбор в ББЛ Б група - Център, Дрийм Тийм Троян, като отстъпи с 51:68 в мач от 13-ия кръг на първенството, който се проведе на 14.01 в Габрово. Троянци дръпнаха в резултата още в самото начало, като на полувремето водеха с 28:43. Силната им игра продължи и през третата част, а въпреки спечелената последна четвъртина, УдарникЪ не успя да се доближи достатъчно в резултата и така се оформи крайното 51:68. За великотърновци най-резултатен бе Преслав Гачков с 15 точки в актива си, а Ивайло Александров добави 11 точки и 13 борби. За Дрийм тийм Троян Венцислав Кукенски се отчете с 23 точки. В другите мачове от кръга Гочита се наложиха над Canes с 87:48, а Зограф Трявна записа служебна победа срещу отбора на Предаторс, които по-късно обявиха оттеглянето си от първенството.
Следващият кръг ще се проведе на 21.01 във Велико Търново.